Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Imagine Profil

Sunati Sa Aflati Pretul

Angajam adjunct sef raion carne la SELGROS Constanta Agigea

  • Angajam adjunct sef raion carne la SELGROS Constanta Agigea
googlefirstpageseo-banner-com

Descriere
Pret : Sunati Sa Aflati Pretul
Tipul Anuntului : Serviciu
Data : mai 14, 2020
Stare : Nou
Garantie : Fara Garantie
Locatia : Agigea, judet Constanta

CV-urile se pot depune si la Biroul Informatii Clienti din cadrul magazinului SELGROS Constanta Agigea precum si pe site-ul companiei SELGROS la sectiunea “Cariere”

Responsabilităţi:

– coordonează şi organizează activitatea de recepţie, depozitare, pregătire, preparare şi vânzare a cărnii şi a preparatelor din carne

– emite comenzi către furnizori

– lucrează la tranşarea şi prepararea cărnii împreună cu personalul din subordine

– gestionează corect stocurile şi inventarele departamentului

– urmăreşte îndeplinirea planului de vânzări

Cerințe:

– calificare în domeniu

– experiență în domeniul pregătirii cărnii și a preparatelor din carne

– abilități de conducere și lucru în echipă

– seriozitate, flexibilitate, dinamism

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu atractiv si Tichete de masa;

Sistem informatic performant si logistica moderna;

Training de specialitate;Oportunitatea unei cariere intr-un concern international.

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Daca afacerea a fost de succes , va rugam recomandati si altor persoane sa foloseasca site-ul nostru .

marketing-digital-Romania
Locatia
Postează-ți evaluarea