Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
googlefirstpageseo-banner-com

Descriere
Pret : Sunati Sa Aflati Pretul
Tipul Anuntului : Serviciu
Data : iulie 23, 2020
Stare : Nou
Garantie : Fara Garantie
Locatia : Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3

Firma de constructii si instalatii, angajeaza secretara, persoana serioasa, comunicativa, receptiva, atenta la detalii, cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, Power Point, Outlook, orientata catre cerintele companiei , care sa aiba experienta in acest domeniu, sa cunoasca limba engleza la nivel conversational.

Persoanele ce intrunesc aceste cerinte, pot trimite CV-UL prin mesaj sau ma puteti contacta la nr. 728490783 .

Programul este de luni pana vineri, de la ora 8:30 la ora 17:30 iar salariul este stabilit la interviu,in functie de competente.

RESPONSABILITATI:

– Coordonarea activitatii de secretariat

-Comenzi (papetarie,consumabile)

-Evidenta parc auto( acte autoturisme)

-Diferite activitati in functie de cerinte pt fiecare departament.

-Registre intrari/iesiri + contracte

Daca afacerea a fost de succes , va rugam recomandati si altor persoane sa foloseasca site-ul nostru .

marketing-digital-Romania
Locatia
Postează-ți evaluarea